מוקד 24 כאן לשירותכם, אבטחה מעל הכל

אין דבר חשוב יותר בחיים שלנו, מלהרגיש בטוחים

מצלמות אבטחה

כשאתם רחוקים מהבית בתדירות גבוהה בגלל שעות עבודה ארוכות או נסיעות תכופות, חשוב במיוחד שתשמרו על ביתכם בטוח ומאובטח. גם בית העסק או המשרד שלכם צריך להיות מאובטח ומוגן בכל עת, כשאתם נמצאים בתוכו או כשאחרון העובדים עוזב את המקום.

עבריינים רבים משקיעים זמן ולומדים את הרגלי הכניסה של דיירי הבית או העובדים, ואז חודרים פנימה. פורצים רבים יודעים אפילו על הרגלי השינה של דיירי בית שאליו הם מתכננים לפרוץ, ומתכננים את הפריצה לאחר שבני הבית נרדמים.

לכן חשוב להתקין מצלמות אבטחה בבית ובמשרד, על הדלתות והחלונות, כדי לתעד חדירת פורצים או למנוע מהם את האפשרות לפרוץ, רק בזכות נוכחות המצלמה. אז בואו נדבר על מצלמות אבטחה ותרומתן לשמירה על ביטחון הבית או המשרד בכל עת.

אין צורך להתקין מצלמה בכל חדר או פתח של הבית, אבל חשוב לדעת כמה מצלמות יעשו את העבודה

הצעד הראשון הוא להכין רשימה של המקומות שבהם חייבת להיות מותקנת מצלמה, כדי שניתן יהיה להבין כמה מצלמות אבטחה אתם צריכים להגנת הבית. את אותה רשימה צריך להכין גם אם אתם בעלי עסק ומתכננים להתקין מצלמות אבטחה במקום העבודה שלכם.

הסיבות להתקנת המצלמות יכולות להיות מגוונות, ובהתאם לסיבה, אפשר להחליט על כמות המצלמות הנדרשות להתקנה, כי ככל שהמקום גדול יותר, כך יש צורך ביותר מצלמות באיכות גבוהה. עכשיו בואו נדבר קצת על הסיבות הנפוצות להתקנת מצלמות אבטחה.

הן מרתיעות

הסיבה הראשונה והחשובה ביותר להתקנת מצלמות אבטחה היא להגן על הבית או העסק מפני פריצה, גניבה ופלישה. לכן יש להציב יותר ויותר מצלמות באיכות גבוהה סביב האזורים שזקוקים להגנה, וליידע פורצים אפשריים שהמקום מוגן היטב מסביב לשעון.

כלומר, חשוב להתקין מצלמות מחלוץ לבית, במיוחד באזורים שבהם ניתן לראות את המצלמה בקלות, כמו הדלת הקדמית, הדלת האחורית, או מעל דלתות הזזה שנפתחות אל הגינה.

אין כמו ראיות

תכונה חשובה נוספת של מצלמות אבטחה היא לכידת ושמירת קטעי וידיאו לשימוש כראיות. אם מתרחש אירוע חשוד, או שגנב פרץ לביתכם, המצלמה מתעדת את האירוע וניתן להשתמש בצילומים כדי לראות מה קרה ומי זה היה.

לכן חשוב להתקין מצלמות באיכות גבוהה סביב האזורים החשובים שבהם שמורים חפצי הערך שלכם, שמהווים מטרות לפורצים.

תיעוד מסביב לשעון ובזמן אמת

כיום, רוב מצלמות האבטחה ניתנות לשליטה מרחוק עם התקנים על טלפונים ניידים או מחשבים, וניתן לראות בזמן אמת את המתרחש בסביבת הבית או העסק, מכל מקום שאתם נמצאים בו, כך שתוכלו לבדוק את המתרחש בכל עת.

ומה השורה התחתונה פה?

יצרני מצלמות אבטחה ומערכות אזעקות יכולים לעזור לכם בקביעת מערכות ההתרעה ומניעת הפשעים בסביבות ביתכם, ויידעו להמליץ לכם באילו סוגים של מצלמות אבטחה להשתמש על מנת לאבטח את סביבת ביתכם, ואפילו ליצור את האשליה שיש מישהו בבית, כך שהעבריינים יירתעו מלחדור לבית.

יצירת קשר מהירה