כתוב את הכותרת כאן

מוקד 24 כאן לשירותכם, אבטחה מעל הכל

אין דבר חשוב יותר בחיים שלנו, מלהרגיש בטוחים

מרגישים שמישהו עוקב אחריכם? כך תוודאו זאת

איך בעצם אפשר לדעת אם מישהו עוקב אחריכם? מסתכל עליכם כשאתם לא רואים. איך אתם יודעים שלא עוקבים אחריכם? בימי הטכנולוגיה המתקדמת שלנו, אי אפשר כמעט לדעת האם מישהו עוקב אחרינו. אך אם עולה בכם חשד ישנן סיבות מסוימות שיכולות לאשש את ההרגשה שלכם.

הסיבות הן-

  • אתם בעלי חברה
  • אתם בעלי עבודה נחשבת או סודית
  • אתם נמצאים בתפקיד מהותי/חברתי/פוליטי
  • אתם נחשדים בניהול רומן
  • השכנים שלכם לא אוהבים אתכם
  • תבעתם את הביטוח
  • אתם ידוענים
  • ועוד

כמובן שקיימות עוד סיבות רבות בשביל שמישהו ירצה לעקוב אחריכם, אך אם סיבה אחת ממגוון הסיבות שמנינו מדברת אליכם, יכול מאוד להיות שאתם תחת מעקב. כשאנחנו מדברים על מעקב כמובן שאנחנו לא מדברים על מעקב ממשלתי אשר ברשותו הנתונים האישיים שלכם, גם לא על הרשתות החברתיות, מנועי החיפוש השונים או אתרי האינטרנט השונים בהם אתם מבקרים.

התקני ריגול עשויים להיות מוסתרים לעיני כל. מה שנראה לכם כראשי ברגים המצמידים לוח חשמל אל הקיר עשויים להיות מכשירי האזנה או מצלמות נסתרות בעלות מיקרופון שמתעדות כל דבר שאתם עושים.

איך לזהות מכשיר האזנה?

כמו מצלמות רבות, גם מכשירי האזנה מגיעים בגדלים שונים ובצורות שונות וניתן להשיג אותם ביתר קלות. כמו כן, ישנן דרכים להאזין לכם הישר מתוך הטלפון שלכם כאשר מי שמעוניין להאזין לכם פורץ למכשיר הנייד שלכם ודרך הרמקול של הטלפון שלכם, מאזין לכם.

דבר אחד שאתם צריכים לחשוב עליו כאשר אתם מרגישים שמישהו מאזין לכם הוא העניין שמכשירי האזנה רבים מצריכים אספקת חשמל קבועה. ישנם מכשירי האזנה שעובדים על בטריות אך דבר זה מעניק חיים קצרים למכשיר. אם מישהו רוצה להאזין לכם הוא יצטרך מכשיר האזנה חזק יותר, דבר שיצריך ממנו חיבור ישיר לחשמל. כאשר אתם מחפשים מכשיר האזנה, חפשו חוטי חשמל שלא קשורים למערך החשמל של הבית שלכם. תופתעו לגלות שחוט חשמל אחד בולט יוביל אתכם הישר למכשיר ההאזנה המוחבא.

כמו כן, אם אתם מרגישים שמאזינים לכם בבית שלכם, נסו לכבות את כלל מכשירי החשמל הקיימים בבית שלכם והאזינו לשקט. יכול מאוד להיות שתשמעו צפצוף קטן או רחש לא מוכר שיובילו אתכם ישירות אל מכשיר ההאזנה. מאחר ומכשירי האזנה יכולים להימצא בכל מקום, עליכם לבדוק בכל מקום. מאחורי מתגי החשמל, גלאי העשן, שעונים, מנורות ועוד מגוון מקומות יצירתיים שלעולם לא תחשבו עליהם. אך אתם מכירים את הבית שלכם הכי טוב, נסו לשים לב אם משהו השתנה.

כיום, כל אחד יכול להשיג מכשירי האזנה ויישומים רבים יכולים להאזין לכם, אך רבים ממכשירי ההאזנה מצריכים התקנה שלהם במקום בו ירצו להאזין לכם. לחלקם יהיה כרטיס סים ולאו דווקא מערכת הפעלה.

יצירת קשר מהירה