אבטחת חצר או מחסן הבית שלכם

אבטחת חצר הבית היא דבר חשוב שיש לקחת בחשבון כשמדובר בשמירה על בטיחות המשפחה שלך.
אף אחד לא רוצה שילדיו יהיו בחצר הבית שלהם ולא יהיו מוגנים, או לחילופין אף אחד לא רוצה שמוצרי הגינון שלו או החפצים שהוא משאיר בחצר יגנבו או ייעלמו בן רגע.

כיום, קיימים בשוק סוגים רבים ושונים של מערכות אבטחה או פתרונות אבטחה לחצר הבית.
מערכות אבטחה לחצר הבית הן חובה לבית בטוח ושקט. מערכות אלו מותקנות סביב הנכס שלך כדי לזהות ולהרתיע מסיגי גבול. יש להם סוגים רבים ושונים של חיישנים כולל גלאי תנועה, חיישני אינפרא אדום, מצלמות וידאו, צגי חום ועוד.

אבטחת מחסן גינה

הדבר הראשון שצריך לעשות בכדי לוודא שמחסן הגינה שלך מוגן ובטוח הוא לבדוק האם במחסן החצר שלך יש דלת עם מנעול, תמיד תוכל גם להתקין חיישני תנועה או אזעקות להגנה נוספת במחסן החצר שלך אך מנעול איכותי הוא הדבר הראשון שצריך להשקיע בו.

ישראל היא מדינה קטנה עם אוכלוסייה של 8.5 מיליון איש, בשנת 2022 אירעו בישראל מעל ל-600 גניבות ממחסני גינה בחצרות בתים פרטיים.
מספר זה עלה לעומת השנה הקודמת, דלתות מחסן חצר לרוב לא נעולות או בכלל ללא מנעול איכותי ככה שלא תמיד ניתן להקשות על הגנבים בסביבה.
אין דרך לעצור את הגניבות האלה כי הן קורות כל כך מהר, והמשטרה לא יכולה לעשות שום דבר משמעותי בנושא.
בחלק הבא נדבר על אבטחת חצר הבית ואבטחת מחסן הגינה שלכם.

דרכים לאבטחת הבית

ישנן דרכים רבות לאבטח את הרכוש שלך ולהרתיע פורצים, אך חלק מהשיטות היעילות ביותר הן לרוב הפשוטות ביותר.
בית מואר היטב מהווה גורם מרתיע לכל פורץ פוטנציאלי, שכן הוא מקשה עליהם להתקרב לבית מבלי להיראות על ידי עוברי אורח או שכנים בבתים סמוכים.
ניתן גם להתקין נורית עם חיישן תנועה בנכס כדי להפעיל אזעקה כאשר מישהו עובר במקום. אם יש לכם שער או גדר המקיפים את הנכס שלכם, ודאו שאין דרך לאף אחד לטפס מעליו או לפרוץ דרכו.
לבסוף, במידת האפשר, שתלו שיחים או עצים קוצניים מול החלונות והדלתות שלכם כדי שפולשים יתקשו להתקרב מספיק כדי לראות או לטפס מעל.

שיטה נוספת ומיוחד ביותר לשמירה על הגינה
או על חפצים המאוחסנים במחסן פנל מבודד היא באמצעות כלב שמירה, כלב שמירה שיוצב בחצר הבית.
כלב הבית הוא בעל חיים שמאומן להגן על הרכוש מפני פולשים, ושומר על הטריטוריה שלו בצורה יסודית.
כלבים הם בחירה פופולרית ביותר לשמירה על רכוש הבית או מחסני החצר שלכם מכיוון שהם נאמנים וניתנים לאילוף בקלות רבה וכמובן אסור לשכוח שהם בין היתר גם החברים הכי טובים של האדם.